Social Networks

SMOG - Green Head Team
166
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-166,theme-bridge,cookies-not-set,vcwb,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-26556
 

SMOG

Category
Tips

W ostatnim okresie bardzo głośno jest na temat smogu. W wielu miastach komunikacja jest darmowa, aby zmusić ludzi do przesiadki z samochodów do środków komunikacji miejskiej. Ma to zniwelować zjawisko smogu.  Są to głównie pyły i gazy pochodzące ze spalania węgla w piecach, spalin samochodowych, zakładów przemysłowych. Dzięki naszemu produktowi ecoNRGpower zniwelujesz trujące emisje i zmniejszysz niekorzystny wpływ na funkcjonowanie wszystkich organizmów żywych. U człowieka nasila reakcje alergiczne, zwiększa ryzyko zachorowania na astmę i upośledza układ oddechowy, również zagraża układowi krążenia.

Smog przyczynia się do powstawania kwaśnych deszczy, które również działają niekorzystnie na układ oddechowy człowieka, jak i na stan środowiska naturalnego. Oprócz tego dochodzi do zakwaszenia gleb, zakwaszona gleba prowadzi do uszkodzenia systemu korzeniowego i zabicie grzybów symbiotycznych.  A to w dalszej kolejności wpływa na zwięrzęta, a problemy z tym związane wracają do nas. Można tak wymieniać bez końca. My proponujemy mniej mówienia, a więcej działania. Wprowadź trochę “zielonej myśli” do swojej przestrzeni i przedsiębiorstwa.
ecoNRGpower jest produktem, który przyczyni się do zmniejszenia zagrożenia jakim jest smog i zanieczyszczone powietrze. Przeczytaj więcej w dziale Technologie i  skontaktuj się z nami.