Social Networks

REKULTYWACJA / REMEDIACJA ecoDestroyer® - Green Head Team
wysypisko, rekultywacja, likwidacja, obniżenie, śmieci, odpady, komunalne, zanieczyszczena
15491
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15491,theme-bridge,cookies-not-set,vcwb,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-26556
 

REKULTYWACJA / REMEDIACJA ecoDestroyer®

Nasza technologia pozwala na:

  • BIOLOGICZNĄ remediację gleby, ziemi i wód
  • BIOLOGICZNĄ metodę rekultywacji wysypisk śmieci do samej niecki;
  • obniżenie rzędnych składowiska o minimum 8 metrów
  • odkażenie gleb i terenu po składowisku m. in. z metali ciężkich, patogenów oraz pasożytów
  • likwidację nieprzyjemnych zapachów i odorów wydobywających się z wysypiska.

Powiedz nam jaki masz problem, my go rozwiążemy. Odzyskamy teren po składowisku, na którym będzie można niemal od razu prowadzić prace i zagospodarować teren. Oczyścimy obszary zagrożone skażeniem biologicznym.

Jednym z problemów współczesnych społeczeństw są odpady, których wytwarza się rocznie kilka miliardów ton. Obecność w odpadach komunalnych substancji organicznych złożonych z resztkowych produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, fekaliów, podłoża mineralnego oraz innych składników tworzy dobre warunki do rozmnażania się bakterii i grzybów oraz pasożytów. Te stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia i środowiska nas otaczającego. W związku z tym pojawia się problem składowania odpadów, co z pewnością będzie problemem naszych potomków. Zastosowanie innowacyjnych technologii bazujących na procesach biodegradacji i bioremediacji na składowiskach odpadów komunalnych pomaga rozwiązać wszystkie te problemy. I to w bardzo krótkim czasie.

Pracujemy na produkcie ECODESTROYER®, który jest złożonym preparatem, zawierającym specjalne dodatki, umożliwiający stymulację i wielokrotne przyspieszenie naturalnego procesu biodegradacji odpadów.

Preparat, który stosujemy jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska. Wszystkie jego składniki są ekologiczne i łatwo ulegają rozkładowi. Zaprojektowana innowacyjna metoda efektywnej biokonwersji jest kompleksowym rozwiązaniem dla składowisk odpadów. Oparta jest ona na regulowanym przyspieszeniu procesów rozkładu w całej objętości zanieczyszczeń, co zapewnia pełne oczyszczenie terenu w czasie od 2 do 6 miesięcy.

Efektami zastosowania tej technologii jest m.in.: redukcja objętości nagromadzonych odpadów, zmniejszenie toksyczności odcieku, redukcji odoru, znikniecie gryzoni, ptaków i owadów ze składowiska. Poza tym poprawią się warunki higieniczno-sanitarne (zabicie mikroorganizmów patogennych i pasożytów). Technologia zredukuję emisję gazów cieplarnianych, zmniejszy zawartość substancji toksycznych i metali ciężkich na terenie składowiska.