Social Networks

MODYFIKATOR DO PALIW Suprashot® - Green Head Team
15525
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15525,theme-bridge,cookies-not-set,vcwb,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-26556
 

MODYFIKATOR DO PALIW Suprashot®

Przeznaczenie: auta osobowe, samochody ciężarowe, statki, lokomotywy, maszyny rolnicze.

Suprashot® dostępny w wygodnych wariantach: mini powershoty (25 ml) do aut osobowych , do samochodów dostawczych oraz ciężarowych, do cystern 30.000 i 50.000 litrowych oraz 100% skoncentrowany produkt do dawkowania. W przeciwieństwie do innych, dostępnych produktów Suprashot® to produkt, który:

  • zmniejsza emisję cząstek stałych w spalinach do 90%: CO, CO2, NOx (redukuje zużycie filtra cząstek stałych)
  • redukuje zużycie paliwa
  • poprawia funkcjonowanie silnika w zimnej temperaturze oraz obniża temperaturę rozruchu
  • skraca czas nagrzania
  • redukuje dymienie, stukanie i problemy z zapłonem
  • wydłuża żywotność olejów silnikowych
  • brak nagaru z cząstek niespalonych w komorze spalania
  • poprawia wydajność silnika i jego funkcjonowania.

Modyfikator Suprashot® to produkt, który poprawia efektywność spalania paliw ciekłych węglowodorowych. Redukuje zużycie paliwa  do 12%, niekiedy i więcej. Wynik zależny jest od wielu czynników m.in. od tego jak prowadzimy, jakie panują warunki klimatyczne, na jakich oponach jeździmy). Jako katalizator w procesie spalania w silnikach spalinowych, powoduje obniżanie emisji niepożądanych gazów do atmosfery, takich jak monotlenek węgla i tlenek azotu. Sadze, cząstki stałe, nierozpuszczalne frakcje węglowodorowe, spaliny i inne obecne w komorze spalania zanieczyszczeń również ulegają redukcji.

Suprashot® chroni silnik, co zostało potwierdzone podczas wielu kilometrów testów drogowych i morskich, co powoduje przyśpieszenie reakcji zachodzących w komorze spalania. Wynikiem tego jest zmniejszenie ilości „niezużytych” cząsteczek paliwa osiadających na ścianach komory spalania w silniku. Zmniejszenie nagaru umożliwia zachowanie silnika w idealnym stanie przez dłuższy czas, co utrzymuje układ paliwowy bez zanieczyszczeń i złogów.

Suprashot® nie narusza warunków gwarancji producentów silników i pojazdów, dlatego zgodnie z badaniami certyfikowanymi nie zmienia właściwości paliwa, które pozostają w normie.