Social Networks

O nas - Green Head Team
15295
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15295,theme-bridge,cookies-not-set,vcwb,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-26556
 

O nas

MISJA

MISJA

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które w swoich szeregach ma osoby z pasja i misją, inżynierów i naukowców, ekologów oraz mikrobiologów. Naszą działalność opieramy na idei rozwoju świata, który ukierunkowany jest na ochronę środowiska przy jednoczesnym zachowaniu dynamicznego procesu industrializacji kolejnych, nowych terenów (obszarów).

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Dział administracyjny – Julia Serafinowska

Dział naukowy – Oksana Balanda

Dział technologiczny – Zbigniew Serafinowski

CEL

CEL

Naszym celem jest odbudowanie naturalnego ekosystemu w przyrodzie, poprawienie właściwości fizycznych, biologicznych terenów na których pracujemy i w środowisku w którym żyjemy. Każdy przecież chce żyć w zdrowym środowisku, w czystym, przyjaznym, dającym energię miejscu. Wykorzystywane przez nas technologie pomagają w odbudowie rzeczonego środowiska, usprawniają pracę na tychże obszarach, przyczyniają się do oczyszczania powietrza, gleb, wód gruntowych i zbiorników wody.