Social Networks

O nas - Green Head Team
15295
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15295,theme-bridge,cookies-not-set,vcwb,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default
 

O nas

MISJA

MISJA

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które w swoich szeregach ma osoby z pasja i misją, inżynierów i naukowców, ekologów oraz mikrobiologów. Naszą działalność opieramy na idei rozwoju świata, który ukierunkowany jest na ochronę środowiska przy jednoczesnym zachowaniu dynamicznego procesu industrializacji kolejnych, nowych terenów (obszarów).

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Dział administracyjny

Dział naukowy – Oksana Balanda

Dział technologiczny – Eco Energy Tech

CEL

CEL

Naszym celem jest odbudowanie naturalnego ekosystemu w przyrodzie, poprawienie właściwości fizycznych, biologicznych terenów na których pracujemy i w środowisku w którym żyjemy. Każdy przecież chce żyć w zdrowym środowisku, w czystym, przyjaznym, dającym energię miejscu. Wykorzystywane przez nas technologie pomagają w odbudowie rzeczonego środowiska, usprawniają pracę na tychże obszarach, przyczyniają się do oczyszczania powietrza, gleb, wód gruntowych i zbiorników wody.