Social Networks
BIOGAZOWNIE I KOMPOSTOWANIE ecoBiosed® - Green Head Team
15529
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15529,cookies-not-set,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

BIOGAZOWNIE I KOMPOSTOWANIE ecoBiosed®

ecoBiosed® przeznaczony dla:

  • BIOGAZOWNI
  • BIOKOMPOSTOWNIACH
  • FERM ROLNICZYCH I ZWIERZĘCYCH

ECOBIOSED® aktywnie przyspiesza rozkład odpadów, przyjazdy dla środowiska. Aktywator, wielokrotnie zwiększa szybkość i wydajność rozkładu odpadów pochodzących między innymi z gospodarki rolnej, obornika, gnojowicy i ścieków przemysłowych, komunalnych i rolniczych. Specjalne dodatki stymulujące rozwój mikroorganizmów, przyspieszają naturalne procesy biodestrukcji (proces oparty na rozwoju mikroorganizmów beztlenowych).

Prosty sposób aplikacji, bez konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt lub pracowników.

Bardzo wydajny, 1 opakowanie produktu wystarcza na 25 do 50 aplikacji. W niektórych przypadkach dawki dostosowujemy indywidualnie.  Jest to sposób wyważony i kontrolowany na każdym etapie, spełniający jednocześnie wszystkie normy i standardy obowiązujące w EU. W związku z tym uzyskany kompost gwarantuje czystość ekologiczną produktów rolnych.

We współpracy z BIOGAZOWNIAMI wykorzystywana technologia przyspiesza procesy fermentacyjne i wykazuje 5-7 krotny wzrost metanu. Likwiduje jednocześnie nieprzyjemny odór i tworząc mniej toksyczny odpad, redukując patogeny i zanieczyszczenia.

Powstały bikompost jest produktem końcowym, który stanowi kompleksowy nawóz przewyższający swą jakością znane nawozy organiczne, np: zwiększa biomasę roślin o 30-50%, zwiększa mrozoodporność roślin oraz skraca czas dojrzewania owoców o 1,5 – 2 razy, normalizuje wartość pH gleby oraz polepsza w niej warunki wodno-tlenowe.

Otrzymany kompost zawiera do 20% humusu i dlatego może aktywnie poprawiać zdegradowaną glebę, w której zawartość kwasów humusowych często jest mniejsza niż 2-2,5 %. Wysoka efektywność otrzymanego produktu zmniejsza wielokrotnie wydatki na nawożenie. Uzyskany kompost można stosować o każdej porze roku, na wszystkich typach gleb i do każdej kultury. Biokompost powoduje, że rośliny stają się jeszcze bardziej silniejsze, zdrowsze i bardziej odporne na warunki stresowe.

Technologie przez nas wykorzystywane oraz produkt ECOBIOSED® jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska.